Praca Piła 

Piła w województwie wielkopolskim. Oferty pracy w mieście Piła na pełny etat, pół etatu,  praca na kontrakt i . Pracę jaką można w Pile znaleźć Pracodawcy oferują w branży budowlanej, bankowej, IT, call center i wiele innych różnych branżach. Jak informuje portal pila.naszemiasto.pl w Pile brakuje chętnych do pracy dlatego powstał nasz serwis internetowy z ofert pracy który pomaga pracodawcom nawiązać kontakt z kandydatami. 

Praca Piła

Praca Piła

Wyróżnione Oferty Pracy w Wołowie
No job found

Praca

Praca Piła

Pozostałe oferty pracy w Pile
Pokaż Filtr

Praca Piła

Wyróżnieni Pracodawcy w Pile
praca syców

Dobrze płatna praca w miejscowości Piła  to zawody takie jak : Tapicerzy, stolarze, szwaczki, elektrycy, malarze, spawacze, magazynierzy – specjaliści z tych branż nie mogą narzekać na brak pracy. To o nich zabiegają teraz pracodawcy w regionie pilskim. 

Choć bezrobocie w powiecie nie jest małe, bo wynosi nieco ponad 12 procent, to okazuje się, że są duże przedsiębiorstwa, które nie mogą znaleźć chętnych ludzi do pracy. Przykład? Choćby Samsung we Wronkach wciąż szuka pracowników. Z Piły dojeżdżają tam już dwa busy z pracownikami. 

Rekrutację już rozpoczęła także firma Dongjin Electronics Poland, produkująca podzespoły dla Samsunga. Buduje ona fabrykę pod Chodzieżą i chce dać zatrudnienie dla 200 osób. Pracowników szuka też fabryka mebli Europol w Podaninie pod Chodzieżą. 

Firma, która ma coraz więcej zamówień, nie ma rąk do pracy. Jej przedstawiciele już zapowiedzieli, że jeśli będą się rozwijać to poza północną Wielkopolską, gdyż twierdzą, że tu rynek pracy został “wyssany” – żali się Mirosław Mantaj, starosta pilski. 

Wielu bezrobotnych nie pali się do podjęcia zatrudnienia. Powód? “Umowy śmieciowe” i bardzo niskie zarobki. Ale także przekonanie, że tak właśnie musi wyglądać praca w dużej firmie. Okazuje się jednak, że praca “na produkcji” nie zawsze oznacza wyzysk, bo poważne firmy, które poszukują pracowników, nie płacą pensji na poziomie najniższej krajowej.